به چه شکل می توانم با نشردیجیتال ارشدیار همکاری داشته باشم؟
برای آشنایی با نحوه همکاری با نشر دیجیتال ارشدیار می توانید از صفحه اول سایت و بخش منوی بالایی، گزینه همکاری با ما را انتخاب کنید در این بخش توضیحات کاملی در مورد نحوه همکاری آورده شده است.

 

آیا گروه آموزشی ارشدیار در سایر استان ها هم نمایندگی فعال دارد؟
گروه آموزشی ارشدیار در هیچ استانی نمایندگی رسمی نداشته و دفتر مرکزی این مجموعه آموزشی در استان قزوین واقع شده است.

 

برای خرید محصولات باید از چه طریقی اقدام کنم؟
برای خرید محصولات یا به صورت مستقیم از طریق درگاه اینترنتی که برای هر محصول در نظر گرفته شده است اقدام کنید. بعد از خرید لینک دانلود محصول برای شما ارسال می شود. همچنین می توانید با برقرار تماس با دفتر موسسه نسبت به دریافت لوح های فشرده فیلم های آموزشی مختلف اقدام کنید.

 

آیا محصولات رایگان نیر در مجموعه شما وجود دارد؟
محصولات مختلفی از بخش های مختلف برای نمایش کیفیت آموزشی فیلم های تولید شده در بخش دانلود رایگان سایت قرار داده شده است. برای دسترسی به این بخش شما می توانید از صفحه اول سایت، منوی دانلود رایگان را انتخاب کنید و بعد از انتخاب رشته مورد نظر، فایل های مختلف درج شده در بخش دانلود رایگان را دانلود نمایید.

 

همکاران در بخش آموزشی ارشدیار دارای چه تحصیلاتی می باشند؟
با توجه به تولید فیلم های آموزشی کاربردی این مجموعه برای مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا، همکاران این مجوعه از فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکترای رشته های مختلف مهندسی می باشند.

 

آیا در فیلم های آموزشی کاربردی تهیه شده فایل های شبیه سازی نیزوجود دارد؟
در کلیه فیلم های ساخته شده توسط نشردیجیتال ارشدبار به منظور افزایش توانایی دانشجو در زمینه موضوع مورد نظر، کلیه فایل های شبیه سازی نرم افزاری نیز درج شده است.

 

در صورتیکه فیلم آموزشی دریافت نشده باشد امکان ارسال مجدد آن وجود دارد؟
ارسال فایل ها و لوح های فشرده مجموعه آموزشی ارشدیار به صورت تضمینی می باشد. عدم دریافت فایل از سمت شما بعد از واریز هزینه غیر ممکن می باشد و فایل تحت هر شرایط دست شما خواهد رسید.

 

 

کیفیت فیلم های آموزشی به چه صورت از نظر محتوا تضمین می شود؟
فیلم های تولید شده در این مجموعه کاملا انحصاری و مطابق با نیاز دانشجو طراحی شده است. از هر نمونه مجموعه فیلم یک فیلم هم برای ارزیابی کیفیت کار به صورت رایگان در سایت قرار داده شده است. علاوه براین برای هر محصول توضیحاتی کاملی در صفحه اختصاصی هر محصول داده شده است. همچنین از هر محصول دموی اولیه ایی از سرفصل های محصول قرار داده شده است.

 

برای دریافت آخرین و جدیدترین اخبار ارشدیار و دانلود رایگان در خبرنامه ما عضو شوید

logo-samandehiرسانه های دیجیتال

 

تماس با ما:

آدرس دفتر مرکزی:

قزوین، چهار راه ولیعصر، روبروی ایستگاه خط واحد پارک سوار جنب پل هوایی، ساختمان حافظ، طبقه دوم، واحد 5

نشر دیجیتال ارشدیار

 تلفن:              02833360740


 همراه:             09388857752


ایمیل:  s.arshadyar@gmail.com


لیست شبکه های اجتماعی گروه ارشدیار